bttlogo.jpg (3808 bytes)

MULTIMEDIA RELEASE

mmrcam.gif (1010 bytes)

mmrvtr.gif (974 bytes)

mmrear.gif (1000 bytes)

Global düşünen yöneticiler için 'öncü' dergi; Business Travel in Turkey...

İş dünyasında globalleşmenin önemini ve değerini kavrayan, gezmekten çok görmeyi hedefleyen profesyonel yöneticiler için Türkiye'nin ilk ve tek iş seyahatleri dergisi BTT çıktı.

Business Travel in Turkey, ticari hedefi olan veya motivasyon amaçlı iş seyahatleri ile turizm konusundaki gereksinimleri karşılayacak konular, araştırma ve incelemelerin yanı sıra PerfoCard gibi yeni medya uygulamaları da içeriyor.

Türkiye'nin iş dünyasındaki globalleşme anlayışına paralel gelişen ve önemi artan iş seyahatleri ile ilgili gereksinimlerini karşılamayı hedefleyen Business Travel in Turkey dergisinin ilk sayısı çıktı. Yılda 4 sayı yayınlanacak olan BTT, turizm endüstrisinde ağırlığı ve değeri giderek artan fuar, kongre, konferans, bayi toplantılarının yanı sıra şirket çalışanlarında motivasyonu arttırma amaçlı iş seyahatleri konularında sektöre doğrudan ve dolaylı hizmet veren kuruluşları buluşturuyor.

Dünyada örneklerine rastlanan ancak Türkiye'de öncülüğü üstlenen tek iş seyahatleri dergisi olan BTT, yayın anlayışı ve içerdiği konularla güvenilir bir rehber olmayı amaçlıyor. Global düşünen profesyoneller için hazırlanan ve 'her sayıda doğru bilgilerde ve doğru adreslerde buluşalım...' sloganıyla çıkan Business Travel in Turkey dergisinin Genel Yayın Yönetmeni Hakan Denizer, turizm endüstrisi ile iş dünyasının bugüne kadar iş seyahatleri konusunda iyi bir işbirliği ortamı yarattığının altını çiziyor ve ekliyor, "bu her iki taraf için de kazançlı bir ortaklıktır"...

1999 Sonbahar sayısının Info kısmında; Havayolları/Frequent Flyer Programı nedir, Oteller/Beş yıldızlı otellerin kurumsal yaklaşımları, Rent-A-Car/Araç kiralamanın incelikleri, Seyahat Acentaları/Acenta ile çalışmanın faydaları, Havaalanı/Atatürk Havalimanı yeni dış hatlar terminali, iş yemekleri için önerilen mekanlarda da Divan ve Sunset anlatılıyor. Destinasyon kısmında Dubai ve Antalya, Focus'da THY, Globcar ve Ceylan Inter-Continental ele alınırken, uçak ve helikopter kiralama konusunda hazırlanan kapsamlı bir araştırma geniş bir rehber bölümü ile sunuluyor. Eğitim Seminerleri kısmında PDR International tarafından sunulan bayi teşkilatlarına eğitim çözümleri incelenirken, SCUBA Diving de Alternatif Turizm kısmında yer alıyor. Şirket çalışanlarında motivasyonu arttırmaya yönelik iş seyahatleri ile yılın son üç aylık döneminde gerçekleştirilecek fuarlar takvimi konularına da yer veren Business Travel in Turkey, PerfoCard gibi yeni ve kullanışlı bir medya fırsatı da sunuyor. İlk aşamada 7500 yöneticiye kurye ile dağıtılacak BTT dergisinin PerfoCard uygulamasında, özel olarak hazırlanan sayfalardan kesmeden ve kolaylıkla çıkarılabilen PerfoCard alan 10 kuruluşun kartviziti, yüzde 69'u üst düzey yönetici, yüzde 13'ü de sektör firmalarının temsilcisi olan okurlara doğrudan ulaştırılıyor. .

bttKAPAK.jpg (39537 bytes)

 

BUSINESS TRAVEL in TURKEY
KD Tourism & Travel
Nispetiye Caddesi, 48/11 Etiler 80630 İstanbul
Telefon: +9 (0 212) 287 05 32 (PBX)
SANAL HABER MERKEZİ
newsdesk@milimetre.com

Milimetre Sınırsız Yazılım Çözümleri
Telefon: +9 (0 212) 219 52 62 (PBX)