MULTIMEDIA RELEASE
  mmrcam.gif (1010 bytes)

   mmrvtr.gif (974 bytes)

mmrear.gif (1000 bytes)
 
               
               

Türkiye'nin motoryat odaklı öncü forum sitesi:
motoryat.org'da fotoğraf yarışması
Motoryat sahipleri ve motoryat severler arasında bilgi paylaşımı amacı ile kurulan www.motoryat.org, deniz ve denizcilik temalı ödüllü fotoğraf yarışması başlattı.
Türkiye’nin ilk online amatör denizcilik eğitimi portalı www.erteleme.com desteği ile düzenlenen ve her ay yenilenmesi planlanan fotoğraf yarışmasına katılım, sergileme ve oylama internet üzerinden yapılacak...
Dağıtım tarihi
17/08/2009

Türkiye’nin motoryat forumu www.motoryat.org, ana sponsoru www.erteleme.com  desteği ile geleneksel olacak ve her ay tekrarlanacak deniz temalı fotoğraf yarışmasını başlattı. Katılım, sergileme ve oylamanın internet üzerinden yapılacağı yarışmanın her ay ilk üçe giren fotoğraf sahiplerine şahane ödülleri var...

Ödüller tam denizseverlere göre...

Forum üyelerinin oyları ile belirlenecek; Birinciye: www.erteleme.com'dan Amatör Denizci Belgesi sınavlarına online hazırlık kursu ve 1 ay boyunca bütün denizcilik ve hobi kitapları alış-verişlerinde yüzde 10 indirim çeki. İkinciye: www.erteleme.com'dan Kısa Mesafe Telsiz sınavlarına online hazırlık kursu ve 1 ay boyunca bütün denizcilik ve hobi kitapları alış-verişlerinde yüzde 10 indirim çeki. Üçüncüye: www.erteleme.com'dan 1 ay boyunca bütün denizcilik ve hobi kitapları alış-verişlerinde yüzde 10 indirim çeki.

Bilgi paylaşımı için forum

www.erteleme.com ana sponsorluğunda açılan www.motoryat.org forumu, başta motoryat sahipleri olmak üzere Türk amatör denizcilerinin bilgi paylaşma platformu olacak. Sahibinden satılık yat ve ekipman ilanları ile yat ve ekipman arayanların ücretsiz ilan verebileceği forumda eleman ve iş arayanlar için de bir bölüm bulunuyor.

Amatör denizcilerin paylaşılarak çoğalan bilgiye kolayca ulaşabilmeleri amacı ile www.motoryat.org forumunda yazılan mesajlar ziyaretçilere tamamen açık. Forumda mesaj yazmak için ise bir e-posta hesabı ile ücretsiz üye olunması yeterli.

Teknik Köşe, Tekne Modelleri, Anı Köşesi, Balık Avı ve Denizcilik Sohbetleri başlıklarıyla açılan forum, yurt dışında tek bir model sahiplerinin bile onbinlerce kişiye ulaştığı bilgi paylaşım forumlarının ülkemizdeki öncüsü olmayı hedefliyor.

motoryat.org
admin@motoryat.org

SANAL HABER MERKEZİ
newsdesk@milimetre.com

Mehmet Çömlekçi
Telefon: +9 (0532) 421 84 12(GSM)

Türkiye'deki öncü e-PR uygulaması
Telefon: +9 (0212) 263 48 66 (PBX)