MULTIMEDIA RELEASE
      mmrcam.gif (1010 bytes)

   mmrvtr.gif (974 bytes)

mmrear.gif (1000 bytes)
     
               
               

Karaca Borar'ın kaleminden dökülen mısralar okuyucuları ile buluştu!
Lo Kuşu, Soyer Yayıncılık'tan çıktı
 
Soyer Kültür Sanat Fabrikası bünyesinde yer alan Soyer Yayıncılık bir ilke daha imza attı. Yazar Sevim Burak ile Viyolonist Orhan Borar’ın oğlu Karaca Borar’ın çarpıcı ve sıra dışı bir üslupla yazdığı Lo Kuşu Soyer Yayıncılık tarafından yayımlandı.
Dağıtım tarihi 25/04/2006
Toplumumuzun kültür ve sanat konusunda ufkunun açılması amacıyla oluşturulan ve kısa adı SKSF olan Soyer Kültür Sanat Fabrikası, çalışmalarını emin adımlarla sürdürüyor. SKSF bünyesi içinde yer alan Soyer Yayıncılık titizlikle yürüttüğü çalışmalar sonucu, Yazar Sevim Burak ile Viyolonist Orhan Borar’ın oğlu Karaca Borar’ın çarpıcı ve sıra dışı bir üslupla yazdığı “Lo Kuşu” nu yayımlandı.

Sürükleyici olduğu kadar çok renkli, alışılmışın dışında yeni bir 'denemeler' kitabı olan Lo Kuşu, Yazar Sevim Burak’ın oğlundan, aşk derinliklerinden Hindistan’a, Tayland’a, Türkiye 3. Ligi’nden çılgınlıklara uzanan, son derece keyifle okunan bir el kitabı oldu. A.Karaca Borar’ın yaşam izlenimlerini değişik bir biçime kaleme aldığı yazılardan oluşan Lo Kuşu, 11. İzmir Kitap Fuarı'nda okurlarıyla buluşuyor.

Yazarın imza günü, 26 Nisan 2006 Çarşamba günü, 11. İzmir Kitap Fuarı'ndaki Soyer Yayıncılık standında düzenlenecek

SANAT TANITIM SANAL HABER MERKEZİ
Fügen Akkemik

SANAL HABER MERKEZİ
newsdesk@milimetre.com

GSM: + +9 (0535) 285 01 85
Telefon: +9 (0212) 278 66 86

Türkiye'de ilk ve tek e-PR uygulaması
Telefon: +9 (0212) 263 48 66 (PBX)