MULTIMEDIA RELEASE

   

mmrcam.gif (1010 bytes)

   mmrvtr.gif (974 bytes)

mmrear.gif (1000 bytes)
 
           
           
           
               
Etiler Lions Kulübü'nün 10 yıldır devam eden hizmet kampanyası:
"Yaşam, vereceğimiz kandadır..."
Etiler Lions Kulübü Derneği'nin kan bağışının önemine dikkat çekmeyi ve kamuoyunu bilgilendirmeyi hedefleyen geleneksel hizmet etkinliği, 1 Ekim 2005 cumartesi günü gerçekleştirilecek...
Kızılay'ın işbirliği, Beşiktaş Belediyesi'nin desteği ve Akmerkez'in evsahipliğindeki kan bağışı kampanyasında "Unutmayalım ki yaşam, bugün vereceğimiz ve belki yarın muhtaç olacağımız kandadır" mesajı verilecek...
Dağıtım tarihi 28/09/2005

Sağlık ve eğitim konuları başta olmak üzere, yaşadığı topluma karşılıksız hizmet vermeyi görev edinen Etiler Lions Kulübü Derneği, geleneksel kan bağışı kampanyasını 1 Ekim 2005 cumartesi günü tekrarlıyor. Kan bağışlamanın toplumsal sorumluluk olduğu kadar kutsal bir görev olduğunu hatırlatmak için düzenlenen kan bağışı kampanyası ile kan vermenin önemine dikkat çekilmesi hedefleniyor.

Her yıl olduğu gibi Akmerkez'in evsahipliği yapacağı etkinlik süresince Kızılay da mobil kan merkezi olarak hizmet veren ve özel olarak hazırlanan otobüsü ile hazır bulunacak.

Karşılık beklemeden hizmet ediyor...

Dünyanın en yaygın sivil toplum kuruluşu olan ve Birleşmiş Milletler'de daimi temsilcisi bulunan Lions, sağlık ve eğitim konularının yanı sıra afet bölgelerine kısa sürede insani yardım ulaştırması ve etkin destek sağlaması ile tanınıyor.

Kamu Yararına Dernek ünvanı taşıyan ve kuruluşunun 35. yılını kutlamaya hazırlanan Etiler Lions Kulübü, hür dünyada "Hizmet Ediyoruz" anlayışı ile çalışan ve yaklaşık bir milyon 400 bin üyesi ile karşılık beklemeden topluma hizmet eden Uluslararası Lions'un içinde yer alıyor.

© Etiler Lions Kulübü Arşivi - Fotoğraflar Mukbil Altuncuoğlu

 
LIONS TÜRKİYE SANAL HABER MERKEZİ
Etiler Lions Kulübü Derneği

SANAL HABER MERKEZİ
newsdesk@milimetre.com

Gülsen Pekarun, Başkan
Telefon: +9 (0212) 230 02 42 - 234 93 91

Türkiye'de ilk ve tek e-PR uygulaması
Telefon: +9 (0212) 219 52 62 (PBX)