MULTIMEDIA RELEASE

 

mmrcam.gif (1010 bytes)

   mmrvtr.gif (974 bytes)

mmrear.gif (1000 bytes)
               
               
2005 Türkiye Goodyear Off-Road Şampiyonası 2. Ayak...
Çankırı'da 'ilk kez' beyaz off-road!
Her geçen yıl katlanarak artan izleyici ve ilgi sayesinde Goodyear desteğini alan ve bundan böyle sezon boyunca Türkiye Goodyear Off-Road Şampiyonası adı ile anılacak şampiyonada, 2. Ayak, ilk kez Çankırı ve Kastamonu'da koşulacak.
Karla kaplı Ilgaz Dağı'ndaki ormanlık kesimin de dahil olduğu 'bembeyaz' parkurdaki yarış, 25-27 Mart 2005 tarihleri arasında, Ankara Off-Road Kulübü ANDOFF evsahipliğinde gerçekleştirilecek...
Dağıtım tarihi 24/03/2005

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu TOMSFED tarafından ilan edilen 2005 sezonu Türkiye Goodyear Off-Road Şampiyonası yarış takvimi'ndeki 2. Ayak, 25 Mart 2005 cuma günü Çankırı'da Vali Ali Haydar Öner tarafından verilecek start ile başlayıp, karla kaplı Ilgaz Dağı aşıldıktan sonra yine Çankırı'da düzenlenecek ödül töreni ile pazar günü sona erecek.

Her geçen yıl artan ilgi ve izleyici sayısı ile kuruluşların dikkatini çeken ve bu yıl ilk kez Goodyear Lastikleri TAŞ tarafından desteklenen şampiyonanın bundan böyle Türkiye Goodyear Off-Road Şampiyonası olarak resmiyet kazandığını açıklayan TOMSFED Başkanı Mümtaz Tahincioğlu, “Otomotiv sektörü içindeki marka ve kurumların bu tür destekleri özellikle ulusal  şampiyonalarımızın daha yüksek kalitede gerçekleştirilmesi ve gelişimi açısından çok büyük önem taşımaktadır. Goodyear gibi dünyada motorsporları içinde yer alan bir markanın, Türkiye’de de bu alanda katkı sağlamasından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Off-Road ilk kez 'beyaz' olacak...

Çankırı Valiliği desteği ve kısa adı ANDOFF olan Ankara Off-Road Kulübü evsahipliği ile düzenlenecek yarışa, Grup N1'de bu sezon için özel hazırlanan Suzuki Grand Vitara ile yarışan Müfit Çırpanlı - Halit Ağan ikilisi yanı sıra Erkan Birinci - Batuhan Altınordu ve Saim Tekin - Selçukhan Altınordu ile Grup N2'de Selahattin Toper - Erkan Kayıran ve takıma yeni katılan Ümit Uyar - Kazım Aral'ın da aralarında bulunduğu 31 ekip kayıt yaptırdı.

 
4x4 SANAL HABER MERKEZİ
editor@turkkusu.com

SANAL HABER MERKEZİ
newsdesk@milimetre.com

Kodaman Sokak, 1/3 Nişantaşı 34363
Fax: +9 (0212) 219 52 63

Türkiye'de ilk ve tek e-PR uygulaması
Telefon: +9 (0212) 219 52 62 (PBX)