MULTIMEDIA RELEASE

 

mmrcam.gif (1010 bytes)

   mmrvtr.gif (974 bytes)

mmrear.gif (1000 bytes)
               
               
Kartingde yeni dönem; KuryeNet - İMK işbirliği...
KuryeNet karting sporuna sponsor!
Türkiye'de karting sporunu yaygınlaştırmayı hedefleyen İstanbul Motorsporları Kulübü ile güç birliğine giden KuryeNet, 2005 İstanbul Karting Şampiyonası yanı sıra İstanbul'daki karting pistine ve Karting Yaz Okulu'na da sponsor oldu.
KuryeNet, İMK ile 'aynı amaca yönelik ortak çalışmalar' kapsamında; genç karting pilotlarından mini kategoride yarışacak Oğuz Ağan'ı da destekleyecek...
Dağıtım tarihi 18/03/2005

Türkiye'nin değerli gönderi dağıtımında 1994 yılından bu yana hizmet veren KuryeNet, 'otomobil sporlarının okulu' kabul edilen karting sporuna en geniş anlamda sponsor oldu. Kısa adı İMK olan İstanbul Motorsporları Kulübü ile işbirliğine giden KuryeNet, 2005 İstanbul Karting Şampiyonası'nın yanı sıra Türkiye Karting Şampiyonası'nın İstanbul'da koşulacak ilk iki ayağın isim sponsorluğunu üstlendi.

KuryeNet, İMK ile 'aynı amaç için ortak çalışmalar' anlayışı kapsamında hem Tuzla'daki karting pistinin, hem de Karting Yaz Okulu'nun ana sponsoru olacak. Türkiye Off-Road Şampiyonası'nın başarılı co-pilot'larından Halit Ağan'ın oğlu ve bu yıl mini kategorisinde  yarışacak genç karting pilotu Oğuz Ağan'ı da özel olarak destekleyecek.

Türkiye'de karting sporunun geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması konularındaki çalışmaların sürdüğünü söyleyen KuryeNet Genel Müdürü İdris Karaca, "karting sporuna verdiğimiz önem, önümüzdeki günlerde tamamlanacak çalışmalarımız ile pekişecek ve KuryeNet'in karting ile ne kadar içiçe olduğu bir kez daha gözler önüne serilecektir" dedi. KuryeNet Genel Müdürü Karaca, açıklamasını "KuryeNet olarak Türk motor sporlarına katkı sağlamak istedik. Bu vesile ile gençlerimizin bu spora teşvik edilmesinde öncü olan İMK'ya bir destek de biz verdik. Buradan yetişecek gençlerin gelecekteki başarılarında katkımız olursa bundan mutluluk duyarız. Bu gençlerin, aynı zamanda trafik sorunlarıyla boğuşan ülkemizde, örnek gençler olarak öne çıkmasından da onur duyacağız. Bize bu imkanı sağlayan İMK'ya ayrıca teşekkür ederiz" sözleri ile noktaladı.

KuryeNet destekli karting şampiyonası...

2005 sezonu Türkiye Karting Şampiyonası'nın 7-8 Mayıs 2005 tarihlerinde İstanbul'da gerçekleştirilecek ilk ve 6-7 Ağustos 2005 tarihlerinde gerçekleştirilecek ikinci ayağına isim sponsoru olan KuryeNet, karting sporuna bu sezonda desteğini KuryeNet İstanbul Karting Şampiyonası ile pekiştirecek. Toplam 5 Ayak üzerinden koşulacak şampiyona, yine KuryeNet'in sponsor olduğu ve İMK tarafından işletilen Tuzla'daki karting pistinde 19-20 Mart 2005 tarihinde başlayacak. KuryeNet İstanbul Karting Şampiyonası'ndaki II. Ayak 18-19 Mayıs, III. Ayak 23-24 Temmuz, IV. Ayak 24-25 Eylül ve tarihi ileride belirlenecek V. Ayak ile sona erecek.

KuryeNet tarafından desteklenen ve bu yıl mini kategorisinde yarışacak Oğuz Ağan, Türkiye Off-Road Şampiyonası'nın başarılı isimlerinden, Halit Ağan'ın da oğlu...
 
KURYENET SANAL HABER MERKEZİ
editor@turkkusu.com

SANAL HABER MERKEZİ
newsdesk@milimetre.com

Çağrı Merkezi: 444 93 93 (Türkiyenin her yerinde)

Türkiye'de ilk ve tek e-PR uygulaması