logozs.jpg (4158 bytes)

MULTIMEDIA RELEASE

 mmrcam.gif (1010 bytes)

   mmrvtr.gif (974 bytes)

mmrear.gif (1000 bytes)
Tribünden izlemek de yetmiyorsa, piste çıkmak gerek...
İşini bilen şimdi Formula sürüyor!
Mesleğindeki başarısını iş ortamında kanıtlayan profesyonel yöneticilerin daha büyük hedeflere hazırlanması amacı ile düzenlenen motivasyon programları arasına Formula eğitimi, antrenman ve yarışı eklendi.
Motorsporları dünyasında başta F1 pilotları olmak üzere en hızlı olanların yarıştığı Nürburgring, şimdi de pit ve pistlerini Zakspeed ve KD işbirliği ile iş dünyasının başarılı yöneticileri için açtı...

Motor sporlarının zirvesi olan ve dünyada en fazla izleyici toplayan spor etkinliği olarak kabul edilen Formula 1 için yıllardır Avrupa Grand Prix'sine evsahibi olan Nürburgring, 'zirveyi zorlayan' profesyoneller için 'inanılması güç' bir fırsat sunuyor. Almanya'nın önde gelen yarış okulu Zakspeed ve motivasyon turizmi konularına odaklı çalışan KD işbirliği ile Formula eğitim, antrenman ve yarışı için pit ve pistlerini açan Nürburgring, Türkiye ve dünyanın dörtbir yanından gelecek yöneticileri 'dünyanın en hızlı motivasyon programı' ile ağırlamaya hazırlanıyor...

Herkese ve her keseye göre program...

Yıllardır Formula 1'in efsane isimlerini ağırlayan ve 2004 yılı Formula 1 yarış takviminde yeralan Nürburgring'de herkese ve her keseye uygun olması gözetilerek hazırlanan farklı programlar sunuluyor. Her biri sonrasında sertifika verilen seçenekler, Formula aracı ile pist üzerinde ideal sürüş çizgisini izleyeceğiniz deneme niteliğindeki yarım günlük bronz program ile başlıyor. Bunu her biri iki gün süren silver ve gold programlar izliyor. Son olarak önceki eğitimlerini tamamlayanlar için de Formula sürüş stilini geliştirmeye yönelik platinum program şansı doğuyor.

Şirketler çalışanları için sıraya giriyor...

Nürburgring'de motivasyona yönelik hazırlanan programın "umulandan daha fazla ilgi" gördüğünü söyleyen Zakspeed+KD Türkiye Koordinatörü Hakan Denizer, başvuruların sıraya konulduğunu belirtti. Nürburgring'in evsahibi olduğu F1 ve diğer motorsporları etkinlikleri ile yoğun bir takvime sahip olduğuna işaret eden Hakan Denizer, yönetici motivasyonu için Abbott, AEG, Agfa, Akzo-Nobel, American Express, Black & Decker, Bosch, Camel, Canon, Carl Zeiss, Citibank, Coca Cola, Dresdner Bank, Elf, Ericsson, Europcar, Ferrari, Fruit of the Loom, Fuji, Gillette, Hewlett Packard, IBM, Kodak, Konica, Lexmark, Mazda, Mercedes Benz, Nikon, Procter & Gamble, Renault, Ricoh, Schweppes, Sharp, Siemens, Sony, Toshiba, UPS ve West LB Bank gibi pek çok seçkin kuruluş ve markanın Formula sürücülüğü programını tercih ettiğini belirtti.

Nürburgring'de yaklaşık 7,5 milyon Euro tutarında yatırımı bulunan Zakspeed, Formula sürüş programı için 18'i Formula olmak üzere 20 araç sağlıyor. Motivasyon turizmine yönelik çalışmalarını www.isseyahatleri.com portalı ile destekleyen KD ise Türkiye'nin ilk iş seyahatleri rehberi niteliğindeki Business Travel in Turkey dergisini yayınlıyor.

zs2.jpg (10240 bytes) zs3.jpg (5386 bytes) zs4.jpg (5179 bytes) Formula tutkusu  kadın-erkek, genç-yaşlı ayırımı gözetmiyor... Resimleri büyük görmek için lütfen tıklayın!
zs1.jpg (5549 bytes) zse.jpg (4799 bytes) zsk.jpg (5305 bytes)
zsf.jpg (29156 bytes)
ZAKSPEED+KD SANAL HABER MERKEZİ
Hakan Denizer, Türkiye Koordinatörü
Atiye Sokak, 7/10 Teşvikiye 80200 İstanbul
Telefon: +9 (0212) 291 71 00 (PBX)

SANAL HABER MERKEZİ
newsdesk@milimetre.com

Milimetre Sınırsız Yazılım Çözümleri
Telefon: +9 (0212) 219 52 62 (PBX)