bttlogo.jpg (3355 bytes)

MULTIMEDIA RELEASE

 mmrcam.gif (1010 bytes)

   mmrvtr.gif (974 bytes)

mmrear.gif (1000 bytes)
İş seyahatleri konusunda güvenilir bir rehber!
BTT dergisinin Kış 2003 sayısı çıktı
Sık seyahat eden yöneticiler için rehber niteliğinde yayınlanan ve global düşünen profesyonel yöneticileri başta motivasyon olmak üzere farklı turizm programlarında buluşturan Business Travel in Turkey dergisinin 11. sayısı çıktı.
Türkiye'nin ilk iş seyahatleri dergisi olan ve profesyonel yöneticiler için güvenilir rehber niteliğini yıllardır koruyan Business Travel in Turkey dergisi, Kış-2003 sayısı ile erişilmesi güç bir rekorun sahibi oldu.

İlk sayısından buyana tirajı sürekli artan ve okur katsayısı yükselen Business Travel in Turkey dergisi, başta Lufthansa, KLM ile birleşen Air France ve Avusturya Havayolları 'business class' yolcuları olmak üzere İstanbul'daki 5 yıldızlı otellerin 'executive floor' konuklarına da özel olarak sunuluyor. Sektördeki Imex gibi uluslararası fuarların da değerlendirildiğini ve dergi ile profesyonellerin buluşturulduğuna işaret eden BTT Genel Yayın Yönetmeni Hakan Denizer, "2004 yılında turizm ile iş yaşamında motivasyonun son derece çarpıcı örneklerini sunmaya hazırlanıyoruz" dedi.

İçerik ortağı olduğu www.isseyahatleri.com sitesi ile gerek reklam verene ve gerekse okurlara sayısız avantaj ve kapsamlı bilgi sunan BTT, son sayısında; Focus bölümünde 'butik iş oteli' tarzı tasarlanmış Mövenpick Hotel İstanbul'un yanı sıra otellere Tempur'la gelen rahatlık ve Spa konforunun sanata dönüştüğü Çırağan Palace Hotel Kempinsky konuları ele alındı. Yurtdışı Destinasyon'da Hindistan ve Budapeşte, Business Style alt başlığı altında da Ara Güler'in foto-röportaj tarzındaki yeni kitabı Yeryüzünde Yedi İz ile Kapalıçarşı'daki Bedesten'den günümüzün müzayede evlerine uzanan öykü işlendi. Ekonomik, siyasal ve teknolojik gelişmelere paralel olarak turizmdeki yenilikler başlığı altında Ekoturizm konusuna geniş yer ayırılan dergide, satışta iş mükemmelliği modeli olarak Tracy Int'l ve ITMA 2003 Ödülleri konu edildi.

BTT SANAL HABER MERKEZİ
btt@isseyahatleri.com 
Atiye Sokak, 7/10 Teşvikiye 80200 İstanbul
Telefon: +9 (0212) 291 71 00-02

SANAL HABER MERKEZİ
newsdesk@milimetre.com

Milimetre Sınırsız Yazılım Çözümleri
Telefon: +9 (0212) 219 52 62 (PBX)