logo_acar.jpg (8583 bytes)

MULTIMEDIA RELEASE

   mmrcam.gif (1010 bytes)

   mmrvtr.gif (974 bytes)

mmrear.gif (1000 bytes)
Evlilik hazırlıkları rehberi niteliğindeki...
Gelin Dergisi'nin ilk sayısı bayilerde
200'e yakın ürünün fiyat ve ödeme seçenekleri bilgileri ve 300'e yakın firmanın iletişim bilgileri ile evlilik hazırlığı yapan çiftlere gerçek bir rehber olmayı hedefleyen Gelin Dergisi, iki ayda bir yayınlanacak.
İlk sayısında Melike - Suat Suna çifti ile özel bir röportaj gerçekleştiren Gelin Dergisi, nikah işlemleri ve belli-başlı illerdeki nikah dairelerinin iletişim bilgileri ve alternatif gelin başı modelleri gibi farklı içeriği ile öne çıkıyor...
Hayallerini süsleyen düğünü gerçekleştirmek isteyen her genç kızın nişandan balayına tüm gereksinimlerini nereden, nasıl bulabileceğini, fiyat ve ödeme seçenekleriyle sunarak çok farklı beğeni ve bütçe olanaklarına göre alternatifler sunan Gelin Dergisi, okurların satın alma kararında etkin bir rol oynayacak.

Nişan hazırlıklarından davetiye ve şekere, alyanslardan takılara, pastadan organizasyon firmalarına, alternatif gelinlik modellerinden gece elbiselerine, damatlık ve damat takılarından gelin ayakkabılarına, iç giyimden farklı düğün mekanlarına, balayından ev dekorasyonuna, ev ihtiyaçları listesinden nikah işlemleri bilgilerine evlenecek çiftlerin aklına gelebilecek her konuda rehberlik eden Gelin Dergisi, tanıttığı 200'e yakın ürünün fiyat ve ödeme seçeneği bilgilerini, kredi kartı ve taksit kartla ödeme olanaklarını ve 300'e yakın firmanın erişim bilgilerini okurlarına sunuyor. İlk sayısında Melike - Suat Suna çiftiyle özel bir de röportaj gerçekleştiren Gelin Dergisi, okurlarıyla iki ayda bir buluşacak.

Acar Yayıncılık dergi grubunun üyesi olan Gelin Dergisi, Zeynep Çömlekçi'nin yayın yönetmenliğinde profesyonel ve titiz bir kadro tarafından hazırlanıyor. Sadece evlenecek çiftin değil, düğün törenine katılacak tüm davetliler ve çiftin arkadaşları için de elbise, hediye listesi ve takı gibi zengin seçenekler sunan Gelin Dergisi, hayatınızın bu en önemli gününe hazırlanmak için gereksinim duyacağınız tek rehberiniz.

gelindergisikapak01.jpg (32591 bytes) Gelin Dergisi ilk sayısı ile evlenmeyi planlayanların rehberi oldu... (Kapak fotoğrafını daha büyük görmek için lütfen üzerine tıklayın)
GELİN DERGİSİ SANAL HABER MERKEZİ
Zeynep Çömlekçi
Acar Yayıncılık, Gelin Dergisi Yayın Yönetmeni
Telefon: +9 (0212) 212 62 06-07

SANAL HABER MERKEZİ
newsdesk@milimetre.com

Milimetre Sınırsız Yazılım Çözümleri
Telefon: +9 (0212) 219 52 62 (PBX)