turkbingo.jpg (4009 bytes)

MULTIMEDIA RELEASE

 mmrcam.gif (1010 bytes)

   mmrvtr.gif (974 bytes)

mmrear.gif (1000 bytes)
TürkBingo'cular için Ada Broker güvencesi...
TürkBingo ile bedava sigorta fırsatı!

TürkBingo, Ada Broker işbirliği ile üyelerine Kasım ayı süresince sağlık, ferdi kaza ve konut sigortası kazanma fırsatı sunuyor.   

Dünyanın 'ilk' ve 'tek' Türkçe Bingo Hediye Sitesi TürkBingo, Kasım ayı kampanyası ile, hergün şans dağıttığı oyuncularını hayat içerisindeki risklere karşı da güvence altına alıyor.
Dünyanın 'ilk' ve 'tek' Türkçe bingo hediye sitesi TürkBingo, Ada Broker ile yaptığı ortak kampanya ile üyelerine Kasım ayı süresince ferdi kaza sigortası, sağlık sigortası ve konut sigortası kazanma fırsatı sunuyor. "Her gün oynayın, kazanın" sloganı ile bedelsiz olarak uçak biletinden DVD'ye, bilgisayardan konser biletlerine, walkmen'den tatil fırsatlarına kadar yüzlerce değişik hediye kazandıran TürkBingo, kampanya ile hergün şans dağıttığı üyelerini hayat içerisinde karşılaşabilecekleri risklere karşı da güvence altına alıyor.

Ericsson Mobility World tarafından desteklenen TürkBingo, Kasım ayı kampanyasında Ada Broker'den birer adet ferdi kaza sigortası, konut sigortası ve sağlık sigortasını kapsayan 63 milyar TL teminatlı sigorta paketi kazanma şansı sunuyor. TürkBingo üyelerinin çok değerli ve önemli olduğu görüşünü benimsediklerinin altını çizen TürkBingo Türkiye Genel Koordinatörü Denis Chuit, Ada Broker ile yaptıkları işbirliği sonucunda sundukları bu kampanyanın kurum kültürlerinin bir yansıması olduğunu belirtti. 

Hediyelerin ve kazananların düzenli olarak ilan edildiği ve çekilişlerin noter denetiminde yapıldığı TürkBingo sitesi, üyelerine BingoPuan kazanma fırsatı sunarken kuruluşlara da ürün ve hizmetlerini tanıtma konusunda 'maksimum promosyon' olanağı sunuyor.

TÜRKBİNGO SANAL HABER MERKEZİ
Denis Chuit, Genel Koordinatör

Telefon: +9 (0212) 335 84 37 (PBX)

SANAL HABER MERKEZİ
newsdesk@milimetre.com

Telefon: +9 (0212) 219 52 62 (PBX)