turkbingo.jpg (4009 bytes)

MULTIMEDIA RELEASE

 mmrcam.gif (1010 bytes)

   mmrvtr.gif (974 bytes)

mmrear.gif (1000 bytes)
TürkBingo, CeBIT Eurasia Bilişim'de...
TürkBingo'cular buluşuyor!

Ericsson Mobility World tarafından desteklenen TürkBingo, bilişim profesyonellerinin biraraya geldiği CeBIT Eurasia Bilişim fuarında oyuncuları ile buluşuyor.

Dünyanın 'ilk' ve 'tek' Türkçe Bingo Hediye Sitesi TürkBingo, bedel ödemeden üye olan oyuncularına randevu verdiği CeBIT Euroasia'da 5 bin siteden erişilen TATİL SON DAKİKA ve 'yeni' geliştirilen OKUL SON DAKİKA projesini tanıtacak.
Dünyanın 'ilk' ve 'tek' Türkçe bingo hediye sitesi TürkBingo, şans dağıttığı oyuncuları ile CeBIT Eurasia Bilişim 2002'nin ilk gününde Ericsson Mobility World alanında buluşmaya hazırlanıyor. "Her gün oynayın, kazanın" sloganı ile uçak biletinden DVD'ye, bilgisayardan konser biletlerine, walkmen'den tatil fırsatlarına kadar yüzlerce değişik hediye kazandıran TürkBingo, etkinliklerin başlayacağı 3 Eylül 2002 Salı günü TATİL SON DAKİKA sonrası geliştirilen OKUL SON DAKİKA projesini tanıtacak.

Ericsson Mobility World tarafından desteklenen ve herkese tuttuğu dileği gerçekleştirme fırsatı verdiklerini hatırlatan TürkBingo Türkiye Genel Koordinatörü Denis Chuit, 5 bin Türkçe siteden kolaylıkla erişilen TATİL SON DAKİKA projesi ile bir ilke imza atıldığını belirtti. Denis Chuit, TATİL SON DAKİKA sonrasında hazırlıkları çalışmaları tamamlanan OKUL SON DAKİKA'nın tanıtımı için de CeBIT Bilişim Eurasia'nın özellikle seçildiğini söyledi. Amaçlarının TürkBingo oyuncuları ile CeBIT'te buluşmak olduğunun kaydedildiği açıklamada, CeBIT Bilişim Eurasia'da uluslararası iş fırsatları, yeni temalar, teknolojinin geldiği son noktada işleri kolaylaştıracak çözümler ile eğlenceli uygulamaların birarada sunulduğunun altı çizildi. Internet erişimi olan her yerden kolaylıkla ulaşılan ve WAP desteği bulunan TürkBingo'da eğlencenin sınır tanımadığına değinen Denis Chuit "Kanada ve Moğolistan gibi ülkelerden oyuncularımız bunun kanıtıdır" dedi. 

Hediyelerin ve kazananların düzenli olarak ilan edildiği ve çekilişlerin noter denetiminde yapıldığı TürkBingo sitesi, üyelerine BingoPuan kazanma fırsatı sunarken kuruluşlara da ürün ve hizmetlerini tanıtma konusunda 'maksimum promosyon' olanağı sunuyor.

TÜRKBİNGO SANAL HABER MERKEZİ
Denis Chuit, Genel Koordinatör

Telefon: +9 (0212) 335 84 37 (PBX)

SANAL HABER MERKEZİ
newsdesk@milimetre.com

Telefon: +9 (0212) 219 52 62 (PBX)