turkbingo.jpg (4009 bytes)

MULTIMEDIA RELEASE

 mmrcam.gif (1010 bytes)

   mmrvtr.gif (974 bytes)

mmrear.gif (1000 bytes)
Dilek tutup, Yunanistan'da tatil hayal edenlere...
TürkBingo hediyesi Halkidiki tatili
Başlangıçta sadece 'bir internet eğlencesi' olduğu düşünülen TürkBingo, kazandırdıkça 'hit rekoru' kırıyor, tıklandıkça daha büyük hediyeler kazandırıyor.
Bedel ödemeden TürkBingo üyesi olanların tuttuğu dilekler arasında ilk sırayı alan Yunanistan tatili şimdi TürkBingo'nun hediyesi...
Dünyanın 'ilk' ve 'tek' Türkçe bingo hediye sitesi TürkBingo, "oynayan herkes, her gün kazansın" anlayışında hedef büyüttü. Bedel ödemeden üye olanların tuttuğu dilekler arasında ilk sırayı alan Yunanistan tatili şimdi TürkBingo'nun 'sürpriz hediyesi' oldu.

İnternet erişimi olan her yerden kolaylıkla ulaşılan ve WAP desteği bulunan TürkBingo sitesine herkesin bedel ödemeden üye olabildiğini ve kayıt olanlardan bir dilek tutmasının istendiğini belirten TürkBingo Türkiye Genel Koordinatörü Denis Chuit, "her gün konser biletinden bilgisayara, walkman'den DVD'ye kadar yüzlerce değişik hediye dağıtan TürkBingo'da üyelerin hayallerini gerçekleştirmek için tutulan dileklere bakıyoruz" diyor. Kazanç ve eğlencenin ayrılmaz ikili olduğu 'tescilli oyun' TürkBingo ile geçen ay bir çiftin Bodrum Kervan Hotel'de bir haftalık tatil kazandığını hatırlatan Denis Chuit hemen ekliyor: "Şimdi de bir başka çift Pronto Tour ile 8 günlük Yunanistan tatili kazanacak..."

Hediye çekilişlerinin noter denetiminde yapıldığı TürkBingo sitesinde, üyeler hediyelerin yanı sıra BingoPuan kazanırken, farklı sektörlerden kuruluşlara da ürün ve hizmet tanıtımı konusunda "maksimum promosyon" olanağı sunuluyor.

halkidiki.jpg (31885 bytes)
TÜRKBİNGO SANAL HABER MERKEZİ
Denis Chuit, Genel Koordinatör

Telefon: +9 (0212) 335 84 37 (PBX)

SANAL HABER MERKEZİ
newsdesk@milimetre.com

Telefon: +9 (0212) 219 52 62 (PBX)