turkbingo.jpg (4009 bytes)

MULTIMEDIA RELEASE

 mmrcam.gif (1010 bytes)

   mmrvtr.gif (974 bytes)

mmrear.gif (1000 bytes)
TürkBingo-NetHaber işbirliği tatilde fark yarattı!
Tatile giderken 'işi şansa' bırakın...
Ericsson Mobility World destekli TürkBingo ile Superonline içerik ortağı NetHaber, "herkes için tatil, hemen şimdi tatil" anlayışı ile güçlerini birleştirdi.
Yaklaşık 5 bin Türkçe sitedeki TATİL SON DAKİKA linklerine tıklayanlar konaklamadan ulaşıma, yiyecekten eğlenceye kadar her konuda gerekli bilgiye ulaşacak, hem de Asya Tur'dan tatil fırsatı kazanacak...
Dünyanın 'ilk' ve 'tek' Türkçe Bingo Hediye Sitesi TürkBingo, NetHaber ile 8 Ağustos günü başlayan TATİL SON DAKİKA kampanyasında "herkes için tatil, hemen şimdi tatil" fırsatı sunuyor. En çok ilgi gören ve en sık ziyaret edilen 5 bin Türkçe siteden kolaylıkla erişilen TATİL SON DAKİKA linkine tıklayanlar hem tatilciyi ilgilendiren haberlere ulaşıyor, hem de tatilini bedavaya getirme şansı elde ediyor.

Kazanç ve eğlencenin ayrılmaz ikili olduğu TürkBingo ile Superonline içerik ortağı olan NetHaber işbirliğinin önemine işaret eden TürkBingo Türkiye Genel Koordinatörü Denis Chuit, 'herkes için tatil, hemen şimdi tatil' anlayışı ile bir ilke imza atıldığını söyledi. TATİL SON DAKİKA uygulamasını destekleyen Asya Tur ile TürkBingo oynayanlara verilecek hediyeler arasına bir çift için Antalya Cornelia Hotel'de 5 günlük tatil fırsatının eklendiğini ve Pronto Tour işbirliğinin de sürdüğünü açıklayan Denis Chuit, TATİL SON DAKİKA kampanyasının tatil planı yapan tüketici kadar turizm sektörünün farklı alanlarında faaliyet gösteren kuruluşlar için de büyük fırsat olduğunu belirtti. Haftanın 7 günü, günün 24 saati oynanan ve internet erişimi olan her yerden kolayca erişilen WAP destekli 'tescilli oyun' TürkBingo için üyeliğinin bedelsiz olduğunu hatırlatan Denis Chuit, "isteyen TATİL SON DAKİKA linkini kendi web sitelerine de bedel ödemeden taşıyabilir" dedi.

Hediyelerin ve kazananların düzenli olarak ilan edildiği ve çekilişlerin noter denetiminde yapıldığı TürkBingo sitesi, üyelerine BingoPuan kazanma fırsatı sunarken kuruluşlara da ürün ve hizmetlerini tanıtma konusunda 'maksimum promosyon' olanağı sunuyor.

TÜRKBİNGO SANAL HABER MERKEZİ
Denis Chuit, Genel Koordinatör

Telefon: +9 (0212) 335 84 37 (PBX)

SANAL HABER MERKEZİ
newsdesk@milimetre.com

Telefon: +9 (0212) 219 52 62 (PBX)