turkbingo.jpg (4009 bytes)

MULTIMEDIA RELEASE

 mmrcam.gif (1010 bytes)

   mmrvtr.gif (974 bytes)

mmrear.gif (1000 bytes)
Babası ile oynayan 1000 BingoPuan kazanıyor...
Babalar Günü'nde "çifte şans" var!
Bedava üye olacağınız TürkBingo hediye sitesi, Babalar Günü çekilişinde hem oynayanlara, hem de babalara iki misli şans dağıtıyor.
Haftanın 7 günü, günün 24 saati oynanan www.turkbingo.com ile ister arkadaşınızla Bodrum'da tatil yapın, ister Park Orman partisinde stres atın...
Dünyanın "ilk" ve "tek" Türkçe Bingo Hediye Sitesi TürkBingo, Babalar Günü'nde çifte şans dağıtacak. TürkBingo oynayan babalar 1000 BingoPuan kazanırken, babalarını razı edenler de bu yaz Bodrum'da bir haftalık BEDAVA tatil ve Park Orman'da düzenlenecek muhteşem partiye BEDAVA bilet için dilek tutacak.

Haftanın 7 günü, günün 24 saati oynanan ve BEDAVA üye olan herkese, her gün şans dağıtan TürkBingo Türkiye Genel Koordinatörü Denis Chuit, Dünya Kupası öncesinde ""bir dilek tutun, dünya şampiyonu olun" sözlerini hatırlatarak "hepimiz Türkiye kazansın diye dilek tutmuştuk, kazandık. Şimdi de Babalar Günü'nde herkesin bir dilek tutmasını istiyoruz, çünkü çifte şans dağıtıyoruz" sözleri ile herkesi www.turkbingo.com sitesine davet etti.

Hediyelerin ve kazananların düzenli olarak ilan edildiği ve çekilişlerin noter denetiminde yapıldığı TürkBingo sitesi, üyelerine BingoPuan kazanma fırsatı sunarken dünyanın çeşitli bölgelerinde faaliyet gösteren farklı sektörlerdeki kuruluşlara da promosyon yöntemi ile ürün ve hizmetlerini tanıtma olanağı sunuyor.

TÜRKBİNGO SANAL HABER MERKEZİ
Denis Chuit, Genel Koordinatör

Telefon: +9 (0212) 335 84 37 (PBX)

SANAL HABER MERKEZİ
newsdesk@milimetre.com

Telefon: +9 (0212) 219 52 62 (PBX)