turkbingo.jpg (4009 bytes)

MULTIMEDIA RELEASE

 mmrcam.gif (1010 bytes)

   mmrvtr.gif (974 bytes)

mmrear.gif (1000 bytes)
Bu ay www.turkbingo.com oynayanlar için büyük fırsat;
Dünya Kupası'nda kazanan siz olun!
Fırsat dağıtmaya Nisan ayında başlayan dünyanın 'ilk' ve 'tek' Türkçe Bingo Hediye Sitesi'nin ünü Türkiye sınırlarını aştı, 18 ülkede oynanmaya başladı.
Ericsson Mobility World desteği ile açılan ve her yaştan oyuncunun ücretsiz üye olabildiği www.turkbingo.com sitesi, şimdi de "bir dilek tutun, Dünya Kupası'nda kazanan siz olun" kampanyası düzenliyor...
Dünyanın "ilk" ve "tek" Türkçe Bingo Hediye Sitesi olan ve "her gün oynayın, kazanın" sloganı ile üyelerine kısa sürede 60 hediye kazandıran TürkBingo, Haziran ayında da üyelerinin 2002 Dünya Kupası heyecanını paylaşmaya hazırlanıyor.

Dünya Kupası süresince internet erişimi olan her yerden kolaylıkla ulaşılan ve WAP desteği olan TürkBingo sitesinin üye ve oyuncularına büyük bir sürpriz hazırlandığını açıklayan TürkBingo Türkiye Genel Koordinatörü Denis Chuit, 1 Haziran 2002 günü başlayacak yeni kampanyayı "bir dilek tutun, dünya şampiyonu olun" sözleri ile özetliyor ve herkesi www.turkbingo.com sitesine davet ediyor.

Türkiye'deki çalışmalarına 'maksimum promosyon' anlayışı ile başladıklarını ve bugün toplam 139 banner barındırdıklarını belirten TürkBingo Genel Koordinatörü Denis Chuit, "Türkçe konuşulan ülkeler dışından da Türk Bingo oynamak için kayıt yaptıran çok sayıdaki üyemiz sayesinde bugün Kanada'dan Moğolistan'a kadar eriştiğimizi biliyoruz" dedi. Denis Chuit, TürkBingo'nun 'tescilli oyun' olarak güvenilir olmasının yanı sıra bu başarıdaki en önemli faktörün kazanç ve eğlenceyi buluşturmaları olduğunu söyledi.

Hediyelerin ve kazananların düzenli olarak ilan edildiği ve çekilişlerin noter denetiminde yapıldığı Türk Bingo sitesi, üyelerine BingoPuan kazanma fırsatı sunarken dünyanın çeşitli bölgelerinde faaliyet gösteren farklı sektörlerdeki kuruluşlara da promosyon yöntemi ile ürün ve hizmetlerini tanıtma olanağı sunuyor.

denis.jpg (25939 bytes) Denis Chuit dünyanın 'ilk' ve 'tek' Türkçe Bingo Hediye Sitesi'nin Genel Koordinatörü, TürkBingo'nun uyandırdığı büyük ilgiyi önceden gören Ericsson Mobility World desteği ile çalışmalarını sürdürüyor...

 

TÜRKBİNGO SANAL HABER MERKEZİ
Denis Chuit, Genel Koordinatör

Telefon: +9 (0212) 335 84 37 (PBX)

SANAL HABER MERKEZİ
newsdesk@milimetre.com

Telefon: +9 (0212) 219 52 62 (PBX)