turkbingo.jpg (4009 bytes)

MULTIMEDIA RELEASE

 mmrcam.gif (1010 bytes)

   mmrvtr.gif (974 bytes)

mmrear.gif (1000 bytes)
"Hediyeler dağıtan 'ilk' ve 'tek' Türkçe bingo sitesi..."
Oynayana kazandıran TürkBingo!
Türkiye'de 'ısınma' turlarını tamamlayıp dünyadaki 'ilk' ve 'tek' Türkçe bingo hediye sitesi için 'yeşil ışık' yakan uluslararası bingocular, TürkBingo ile 'sayısız fırsat' dağıtmaya başladı
Ericsson Mobility World desteği ile açılan www.turkbingo.com sitesi, bedel ödemeden üye olan her yaştan oyuncunun dileğini gerçekleştirmeyi hedefliyor...
Dünyanın "ilk" ve "tek" Türkçe Bingo Hediye Sitesi olan TürkBingo, "Her gün oynayın, kazanın" sloganı ile, uçak biletinden DVD'ye, bilgisayardan konser biletine, walkman'den bakım ürünlerine kadar yüzlerce değişik hediye dağıtmaya başladı.

İnternet erişimi olan her yerden kolaylıkla ulaşılan ve WAP desteği de olan TürkBingo sitesine her yaştan kullanıcı bedel ödemeden üye olabiliyor. Kazanç ve eğlencenin ayrılmaz ikili oluşturduğu TürkBingo'nun "tescilli oyun" olduğunun altını çizen TürkBingo Türkiye Genel Koordinatörü Denis Chuit, her isteyenin her gün oynayıp kazanabileceği bir ortam yaratıldığına işaret ediyor. "Hediyelerin yanı sıra kazananları da sitemizde ilan etmeyi ilke edindik" sözleri ile konuşmasını sürdüren TürkBingo Genel Koordinatörü Chuit, sitede oyuncuların diledikleri zaman BingoPuan'larını inceleyebildiği bir bölümün bulunduğunu ve oyuncuların durumlarını anında görebildiklerini belirtiyor. Denis Chuit, "bingo gibi her yaş grubunun sevdiği ve oynamaktan zevk aldığı bu oyunu, uluslararası kurallarla Türkiye'ye getirirken bu işin ciddiye alınması gereken bir eğlence olduğu anlattık. TürkBingo için Türkiye'den ve dünyadan en iyi ortaklık fırsatlarını araştırdık ve TürkBingo'nun uyandıracağı büyük ilgiyi bugünden gören Ericsson Mobility World'ün desteğini aldık" diyor.

Kuralların çok açık olduğu TürkBingo'da hediye çekilişleri noter denetiminde yapılıyor. Oynandığı anda kurallar doğrultusunda BingoPuan kazandıran TürkBingo ile dünyanın çeşitli bölgelerinde faaliyet gösteren farklı sektörlerdeki kuruluşlar da "promosyon" yöntemi ile ürün ve hizmetlerini tanıtma imkanı elde ediyor.

TÜRKBİNGO SANAL HABER MERKEZİ
Denis Chuit, Genel Koordinatör

Telefon: +9 (0212) 335 84 37 (PBX)

SANAL HABER MERKEZİ
newsdesk@milimetre.com

Telefon: +9 (0212) 219 52 62 (PBX)