logoccK.jpg (4984 bytes) MULTIMEDIA RELEASE
  mmrcam.gif (1010 bytes) mmrvtr.gif (974 bytes) mmrear.gif (1000 bytes)
City Club Magazin dergisinin kapak konusu:
MPM'den yılın 'en iyi' işadamları
İş dünyasındaki başarı ve yenilikleri okurlarına 'club' havası içinde sunan City Club Magazin, 16. sayısını Türkiye'nin 'en iyi' işadamları ve işverenlerine ayırdı...
D.E. Tanıtım ve Yayıncılık tarafından hazırlanan 'prestij dergisi' City Club Magazin, 16. sayısında kısa adı MPM olan Milli Prodüktivite Merkezi tarafından seçilen yılın 'en iyi' işadamlarını kapak konusu yaptı.

Bankacılık ve finanstan turizme, inşaat ve konut sektöründen otomotive, beyaz eşyadan kozmetik ve modaya, internet ve bilgisayardan eğlenceye uzanan geniş yelpade sadece seçkinlere özel haberler ile yayınlanan 'prestij dergisi' City Club Magazin, son sayısına iş dünyasının 'en iyi'lerini konuk etti. Milli Prodüktivite Merkezi tarafından Türkiye'de yılın işadamları seçilen Mustafa Koç, Adnan Polat, Firuz Kanatlı, Niyazi Önen, Hakkı Matraş ve Muharrem Balat ile yılın işverenleri seçilen Yusuf Güngör, Kemal Reşit Kutlu, Işık Endersoy, Ayhan Tokcan, Faik Özgür ve Halil Akgül'e sayfalarını açtı.

City Club Magazin'in Residence sayfasında Polat Tower, Banka bölümünde Akbank, Internet bölümünde emlax.com, ComNet ve VestelNet, Eğlence'de Venue, Konut sayfasında Çamlıca Konakları, Atapol, Hisar Evleri ve Kemer Country Babil Bahçeleri, Otomotiv'de yayılan Mini fırtınası, 'convertible uzmanı' Saab ve Fransız Aslanı Peugeot 307, Otel başlığı altında Gloria Golf Resort ve Dedeman'lar, Alışveriş sayfalarında Profilo Alışveriş Merkezi ve gima.com.tr, Tekstil'de Esprit, Mithat ve Sarar, Mobilya başlığı altında Maltepe ve Molteni, Mutfak bölümünde Gültaş Gallery'nin Binova ve Gaggenau yemek şöleni, İçki sayfalarında ise Pamukkale şarapları ele alındı.

Toplam 12 bin adet basılan City Club Magazin, yaklaşık 10 bin üst düzey yöneticiye özel kurye ile ulaştırılıyor.

 

ccmKapak.jpg (26042 bytes)

Seçilenlerin dergisi City Club Magazin Abone olmak isteyenler için telefonlarımız 0212 216 58 34-35
e-posta adresimiz info@cityclubde.com

 

CITY CLUB MAGAZİN
Ayrıntılı bilgi için: Esma Hascan
Ayşecik Sokak,
19/2 Fulya, Mecidiyeköy 80300
Telefon: +9 (0212) 216 58 34-35 (PBX)
SANAL HABER MERKEZİ
newsdesk@milimetre.com

Milimetre Sınırsız Yazılım Çözümleri
Telefon: +9 (0212) 219 52 62 (PBX)