bttlogo.jpg (3355 bytes) MULTIMEDIA RELEASE
    mmrcam.gif (1010 bytes) mmrvtr.gif (974 bytes) mmrear.gif (1000 bytes)
Türkiye'nin kapsamlı 'iş seyahatleri' dergisi:
BTT, Business Travel in Turkey...
Turizm endüstrisinde 'güvenilir bir rehber' olan ve Türkiye'nin global düşünen profesyonel yöneticileri için yayınlanan Business Travel in Turkey dergisinin 6. sayısı çıktı.

Turizm sektörünü buluşturan sayfaları ile dikkat çeken Türkiye'nin ilk ve en kapsamlı 'iş seyahatleri' dergisi BTT, Türkçe-İngilizce yayınlanıyor.

Turizm endüstrisinde, profesyoneller için güvenilir bir rehber olarak kabul edilen ve Türkiye'nin ilk iş seyahatleri dergisi olan Business Travel in Turkey, 6. sayısı ile Türk turizmini desteklemeye devam ediyor.

Türkiye'nin en kapsamlı iş seyahatleri dergisi BTT, son sayısında İstanbul'da alternatif konaklama olanakları sunan 'residence'lara yer verdi. Business Travel in Turkey dergisinin en çok ilgi çeken Destinasyon bölümünde narenciye deposu olan ve limanı ile her geçen gün ağırlığını hissettiren Mersin kapsamlı bir bir dosya çalışmasına konu oldu. Havayollarından Lufthansa, Austria Airlines ve Alitalia; otellerden de Mersin HiltonSA, Radisson SAS ve Ceylan Intercontinental derginin Focus altına aldığı belli başlı konular... Business Style sayfalarında 'Meleklerin içkisi' konyak ve İspanyol mutfağının vazgeçilmez lezzeti Tapas için yer ayrıldı. Kervanlardan Jetlere başlıklı iş seyahatleri öyküleri ve Euro dönemi başlıyor başlıklı kaynakça oluşturan yazılar, uzun mesafeli uçuşlarda yolcuların derdi olan Jet Lag konusu ile tamamlanıyor. Gerçek bir motivasyon seyahatinin ilginç öyküsü, Takım Ruhu Yaratmak bölümünün devamı olarak yayınlanırken, Travel Tips bölümünde de Fotoğraf Çekme Sanatı anlatılıyor. Gerekli telefonlar da her zaman olduğu gibi Kırmızı Hat sayfalarında listeleniyor.

Toplam 10 bin adet basılan Business Travel in Turkey dergisinin yaklaşık 3.000 adedi Lufthansa ve Avusturya Havayolları ile 'business class' uçan yolculara, 2000 kadarı da İstanbul'daki beş yıldızlı otellerin 'executive floor' konuklarına sunuluyor. Otel ve havayolu şirketleri tarafından düzenlenen indirim kampanyaları ile özel fiyat uygulamalarına web sitesinde yer veren BTT, e-posta adresini bildirenlere bu konudaki haberleri anında duyuran bedelsiz bir ek hizmet sunuyor. Business Travel in Turkey çoğunluğu şirket sahibi veya genel müdür (yüzde 25), pazarlama ve satıştan sorumlu yönetici (yüzde 25) olan abonelerine GBD Express ile ulaştırılıyor. İçerik desteği sağladığı www.isseyahatleri.com sitesinde reklamverenlere bir dizi avantajı beraberinde sunan BTT, sıkça seyahat eden yöneticilere WAP üzerinden bilgiye kesintisiz erişim olanağı sağlayan tek yayın olarak dikkat çekiyor.  

bttkapak6.jpg (117126 bytes)
BUSINESS TRAVEL in TURKEY
btt@isseyahatleri.com
KD Tourism & Travel
Telefon: +9 (0212) 287 05 32 (PBX)
SANAL HABER MERKEZİ
newsdesk@milimetre.com

Milimetre Sınırsız Yazılım Çözümleri
Telefon: +9 (0212) 219 52 62 (PBX)