logoccK.jpg (4984 bytes) MULTIMEDIA RELEASE
mmrcam.gif (1010 bytes) mmrvtr.gif (974 bytes) mmrear.gif (1000 bytes)
Dopdolu bir City Club Magazin... 
D.E. Tanıtım Yayıncılık tarafından hazırlanan City Club Magazin prestij dergisi 14. sayısıyla yine dopdolu.

3 ayda bir yayımlanan City Club Magazin, işdünyasındaki gelişmeleri ve yenilikleri okuyucusuyla buluşturuyor.

Bu sayımızda kapağımızı City Club'ta 2000 yılında Türkiye'de gündemi belirleyen olaylar ve insanlarla ilgili yaptığımız kapakları konu ettik. 2001 yılının ilk sayısında geçen yılın dört ayrı kapağında yeralan konular ve yöneticilerle ilgili geniş haberler yeralıyor.

Ayrıca City Club Magazin'de otomobil sayfalarının yanı sıra holdingden dekorasyona, otelden kozmetiğe kadar her sektörden konular ve bilgiler mevcut.

Bilgi teknolojileri konusunda HP, Empa, iletişim sektöründe Alcatel Teletaş, Başarı Elektronik, Babalar ve Oğullar bölümünde Ercan Holding, inşaatta Polat Residence, Nurol İnşaat, Uzman Yapı Denetim, konutta Çamlıca Konakları, Çamlıca AtaKonaklar, Lalezar Konakları, Panorama Evleri, Alkon Konakları, armatürde Ege Seramik, bilgisayarda Boğaziçi Bilgisayar, elektronikte Grundig, banyoda ECA, dekorasyonda Nouvelle, Gucci, Casa d'Italia, yeni ekonomide TEB İletişim, sağlıkta Alo Okey, Focus Dailies, içkide Jack Daniel's, halkla ilişkilerde Soylu&Cengiz Danışmanlık, tekstilde Abbate, KİP, İGS, Mithat Selection, aksesuarda Desa, Collection Mücevher, Grisigono koleksiyonu, otelde Park Residence, gıdada ise İnterbil Dış Ticaret ve Atak Gıda'nın haberlerini bulabilirsiniz.

Otomobil sayfalarında ise Opel, Volkswagen, Fiat, Citroen, Peugeot, Suzuki, Mercedes, Isuzu, Chrysler, Audi, Mazda, Toyota, Hyundai, Fabia, Temsa, Daewoo ve Dacia gibi markaların 2001 yılının yeni modellerinin özellikleriyle ilgili ayrıntılı bilgiler yine prestij dergimizin sayfalarında yeralıyor.

Seçilenlerin dergisinde buluşmak dileğiyle...

kapak14.jpg (24093 bytes) Seçilenlerin dergisi City Club Magazin Abone olmak isteyenler için telefonlarımız 0212 216 58 34-35
e-posta adresimiz info@cityclubde.com

 

CITY CLUB MAGAZİN
Ayrıntılı bilgi için: Esma Hascan
Ayşecik Sokak,
19/2 Fulya, Mecidiyeköy 80300
Telefon: +9 (0212) 216 58 34-35 (PBX)
SANAL HABER MERKEZİ
newsdesk@milimetre.com

Milimetre Sınırsız Yazılım Çözümleri
Telefon: +9 (0212) 219 52 62 (PBX)