logodestech.gif (12309 bytes) bannerDN.gif (39556 bytes)
MULTIMEDIA RELEASE
    mmrcam.gif (1010 bytes) mmrvtr.gif (974 bytes) mmrear.gif (1000 bytes)
Web sitesi isteyene Destech var!
Bilgisayar, network, internet, web ve e-business konularında eğitim hizmeti veren Destech, web sitesine sahip olmak isteyenleri internet dünyasının olanakları ile buluşturuyor.

Web sitesi tasarımından e-business stratejisi belirlemeye kadar sayısız alanda kurumsal destek veren DestechNET, kuruluşlara bilgi teknolojileri alanında en yeni uygulamaları kapsayan çözümler sunuyor.

Bilgisayar, network, internet, web ve e-business alanlarında MicroSoft Eğitim Merkezi olan Destech, şimdi de web sitesine sahip olmak isteyenlere destek oluyor. E-business ve web uygulamalarını birer bilmece olmaktan çıkaran DestechNET, bilgi teknolojileri alanında anlaşılır ve pratik çözümler üretiyor.

Merkezi Antalya'da bulunan Destech Bilişim Eğitim Danışmanlık Hizmetleri yan kuruluşu olan DestechNET, hiç bir coğrafi sınır tanımadan kurumsal destek sağlıyor. DestechNET, internet ile geliştirilecek potansiyelin analiz edilmesi başta olmak; üzere web sitesi hazırlanmasından otomasyon uygulama ve çözümlerine, e-business stratejisi geliştirilmesinden network altyapısı tasarımına, varolan yapının iyileştirilmesinden verimliliğin arttırılmasına kadar kuruluşlar için 'eksiksiz' bir destek noktası oluyor.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN
Destech Bilişim Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri
Hasan Doğru Belma Ayboran
Telefon: +9 (0242) 247 46 56 (PBX)
SANAL HABER MERKEZİ
newsdesk@milimetre.com

Milimetre Sınırsız Yazılım Çözümleri
Telefon: +9 (0212) 219 52 62 (PBX)