logommK.jpg (4400 bytes) MULTIMEDIA RELEASE
    mmrcam.gif (1010 bytes) mmrvtr.gif (974 bytes) mmrear.gif (1000 bytes)
SHM; denemeye değer fırsat!..
Hazırlanan haber bültenleri için medya dağıtım planı hazırlayan ve kaybolma riski olmadan alıcısına ulaştıran Sanal Haber Merkezi, kar amacı gütmeyen kuruluşlara 'denemeye değer bir fırsat' sunuyor.

Internet ortamında sunduğu hizmet ve geliştirdiği yöntem ile Türkiye'de 'ilk' ve 'tek' olan SHM, sivil toplum kuruluşlarının haber bültenlerini, ekindeki fotoğrafı ve ses dosyasını 31 Aralık 2000 gününe kadar 'bedelsiz' dağıtıyor.

Yarının bilişim ve veri yönetim teknolojilerini kullanarak sınırsız yazılım çözümleri sunan MiliMetre tarafından kurulan ve www.sanalhabermerkezi.com adresinden hizmet veren Sanal Haber Merkezi, medya ilişkilerine önem veren ve kar amacı gözetmeyen kuruluşlar için "denemeye değer bir halkla ilişkiler fırsatı" sunuyor. Sanal Haber Merkezi, sivil toplum kuruluşlarına Ekim-Aralık 2000 tarihleri arasında medya planlama ve elektronik dağıtım hizmetlerini  'bedelsiz' veriyor.

Geleceğin iletişim yöntemi anlayışı ile 'e-yarın' kavramını destekleyen Sanal Haber Merkezi, alışılmış yöntemler ile bülten hazırlığı ve dağıtımı sırasında yaşanan ve fark edilmeyen kayıpları tamamen ortadan kaldırıyor. Haber bültenini doğrudan doğruya ilgilisine ulaştırırken, eklenen fotoğraf ve harita gibi görsel malzeme ile orjinal ses kayıtlarını da kullanıma hazır halde dağıtıyor ve 7/24 (haftanın her günü, günün her saati) anlayışı ile kullanıma hazır halde arşivliyor.

Sanal Haber Merkezi; çok mantıklı...

Haberlerini medya kanalı ile kamuoyuna iletmek isteyen kuruluşlar ile e-yarın anlayışını destekleyen halkla ilişkiler ajansları tarafından tercih edilen Sanal Haber Merkezi'nin sunduğu çözümlerinden yararlananlar; haber bültenleri için antetli kağıt bastırılması başta olmak üzere dia dublikasyonu veya karta baskı, etiket bilgileri girişi ve basımı, katlama ve zarflama, etiketleme ve kurye dağıtımı konularında etkin olduğu kadar hızlı çözümden yararlanıyor.

Dağıtım raporunun hazırlanması, zarfın kuruluşun kapısına teslimi aşamalarında karşılaşılan sorunlar ve gönderilen zarfın kaybolması riskleri de bütünüyle ortadan kalkıyor. Ayrıca doküman çoğaltılması sırasında kullanılan mürekkep, kartuş ve toner gibi sarf malzemesi ile ilgili harcamalar ortadan kalktığı gibi gereksiz kağıt tüketimini de engelleniyor. Saatler hatta günler alan bülten hazırlama ve gönderme işi birkaç dakikaya sığdırılıyor. Daha da önemlisi, bu işlerin yapılması için gereken maddi kaynaklar ve işgücünden önemli ölçüde tasarruf sağlanıyor.

İletişimde 'e-future' anlayışı...

Sanal Haber Merkezi, haber bültenlerini isteğe veya ihtiyaca göre seçilen Digital Newsletter ya da MultiMedia Release formatlarını doğrudan doğruya belirlenen kişiye gönderirken, ekinde yeralan fotoğraf ve harita gibi görsel malzeme ile dijital ses kayıtlarını da kullanıma hazır halde ulaştırıyor.

Haber bültenini gazete ya da dergi sayfasına 'doğrudan kopyalanmaya', ses kayıtlarını radyolarda 'yayına hazır' halde yollayan Sanal Haber Merkezi, hizmet verdiği tüm kuruluşlar için, konulara göre ve kronoloji gözeterek her zaman ve herkesin kullanıma açık olan ve üyelik gerektirmeyen arşiv hizmeti veriyor.

SHM: avantajlı, hızlı ve hesaplı!

Gereksiz yere kağıt ve mürekkep tüketimini engeller, çevreye saygılıdır!
Üstelik yılın 365 günü, günün 24 saati kullanıcılarına hizmet verir!
Ek maliyeti olan dia dublikasyonu, karta baskı bedavadır!
Doküman çoğaltmak için zaman harcamaya son verir!
Alıcıya ulaştığını belgelemenin ek maliyeti yoktur!
Her türlü basılı malzemeden daha ucuzdur!
En hızlı kuryeden bile daha hızlıdır!

AYRINTILI BİLGİ İÇİN
Kuruluş için link
İlgili yöneticiye erişim linki (veya posta adresi)
Telefon: +9 (0212) 000 00 00
SANAL HABER MERKEZİ
newsdesk@milimetre.com

Milimetre Sınırsız Yazılım Çözümleri
Telefon: +9 (0212) 219 52 62 (PBX)