logokartsis.jpg (2990 bytes)

MULTIMEDIA RELEASE

 mmrcam.gif (1010 bytes)

mmrvtr.gif (974 bytes)

mmrear.gif (1000 bytes)

 

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ KARTIN TÜRKİYE'DEKİ REKORTMENİ
Kart-Sis, 'plastik para' darphanesi!
 
Türkiye'de plastik para ve akıllı kartın yaygınlaşmasında başı çeken ve pazar lideri olan Kart-Sis, bugüne kadar hazırladığı 79.163.770 kişiselleştirilmiş kart ile bu alanda rekor kırdı.

Kart kişiselleştirme sistemleri konusunda dünyanın önde gelen kuruluşu Datacard®'ın Türkiye Distribütörü olan Kart-Sis, en yeni teknolojiye sahip Datacard 503 Series orta ölçekli çözümünü 'çalışır halde' Bilişim 2000 A CeBIT Event standında sergiliyor.

 
Kişiselleştirilmiş kart hazırlama ve ekipman sağlama konularında Türkiye'nin pazar lideri olan Kart-Sis, bugüne kadar ürettiği 79.163.770 adet kart ile erişilmesi güç bir rekor kırdı. Bilişim 2000 A CeBIT Event sırasında kişiselleştirilmiş kart hazırlama alanında en yeni teknolojiye sahip Datacard 503 Series ürününü sergileyen Kart-Sis, bu rekoru ile Türkiye'de hızla büyüyen plastik para ve akıllı kart pazarındaki payını ulaşılamaz seviyeye çıkardı.

Teknolojinin günlük yaşamın ayrılmaz bir parçası haline geldiğine işaret eden Kart-Sis Kart Sistemleri Ticaret AŞ Genel Müdürü Dilek Dalay Otağ, en önemli görevlerinin yeni teknolojileri bulup ortaya çıkarmak ve çağdaş çözümler sunmak olduğunu belirtti. Kart-Sis'in gücünü finans sektöründe sahip olduğu geniş pazar payı ile turizmden eğitime, mağaza yönetiminden sağlık kuruluşu işletmeciliğine, taşımacılıktan telekomünikasyona kadar bütün gereksinimleri karşılayan çağdaş ve hızlı çözümlerinden aldığını hatırlatan Otağ, en son kart siparişini veren Doğuş Üniversitesi'nin teknoloji ile günlük yaşamın içiçe girmesine çarpıcı bir örnek oluşturduğuna dikkat çekti. Kart-Sis Genel Müdürü Otağ, "yeni bin yıla yön verecek ve geleceğin temsilcisi olan üniversite gençleri, günlük yaşamlarını kolaylaştıran bir uygulama ile yeni öğretim yılına merhaba diyecek" dedi.

Dünyada kişiselleştirilmiş kart standartlarını geliştirmek için kurulan GlobalPlatform üyesi olan Datacard başta olmak üzere, özel postalama sistemleri sunan PFE ile Bell+Howell, Otto Künnecke-Meinen Ziegel, MoneyLine ve Jarltech gibi kendi alanlarında öncü markaların Türkiye Distribütörü olan Kart-Sis, ürün ve hizmet anlayışını sahip olduğu ISO 9001 Kalite Belgesi ile destekliyor.

dogus.jpg (12618 bytes)     kart.jpg (12567 bytes)

Doğuş Üniversitesi Öğrenci İşleri Müdürü Veliddin Kırlı (Solda), Kartsis Kart Sistemleri Genel Müdürü Dilek Dalay Otağ (Sağda)Kart-Sis bir

logoch.jpg (6971 bytes)

kuruluşudur.
AYRINTILI BİLGİ:
Kart-Sis Kart Sistemleri Ticaret AŞ
Tülün Çakmak, Halkla İlişkiler Müdürü
Telefon: +9 (0212) 275 19 77
SANAL HABER MERKEZİ
newsdesk@milimetre.com

Milimetre Sınırsız Yazılım Çözümleri
Telefon: +9 (0212) 219 52 62 (PBX)