logods.gif (2825 bytes)

 

MULTIMEDIA RELEASE

 mmrcam.gif (1010 bytes)

mmrvtr.gif (974 bytes)

mmrear.gif (1000 bytes)

 

 
Haberlerinize Express Service!
 
Medya izleme konusunda hızı ve kalitesi ile dünya markası olan ve haberleri yayınlandığı sabah ulaştıran DS Media, Türkiye'de 'ilk elektronik gözü' Express Service ile açtı.

Yapay zekaya sahip özel bir yazılım sayesinde istenilen haberi 'elektronik gözü' ile anında yakalayan DS Media, derlediği kupürleri Express Service ile alıcının ekranına ya da faksına ulaştırıyor...

 
Medya izleme alanında dijital kupür takip ve arşiv hizmeti veren DS Media, Express Service ile Türkiye'deki 'ilk elektronik gözü' açtı. Merkezi Almanya'da olan ve geliştirdiği özel yazılımın yapay zeka özelliğini kullanan DS Media, kupürleri önce veritabanına kaydediyor, daha sonra da alıcının ekranına ya da faksına gönderiyor.

Haber takibinde kupür atlama ya da gözden kaçırma olasılığını kendi yöntemleri ile "binde sıfır" seviyesine çekildiğini belirten DS Media Türkiye Genel Müdürü Heike Gramkow, dijital ortamda çalışmanın sağladığı tüm avantajları hizmet verdikleri kuruluşlar ile paylaştıklarının altını çiziyor. Haberlerin alıcının eline aynı gün ulaştığını hatırlatan Gramkow, "Express Service'in çıkış noktası, müşterilerimize stratejik avantaj sağlayacak nitelikte haberi öğleden sonra ya da ertesi gün değil, gerekli olduğu anda hatta sabah kahvelerini içerken ulaştırmaktır!" diyor.

DS Media, müşterinin profili doğrultusunda izlenmesi istenen konu ya da markalara ilişkin haberleri sınırsız anahtar sözcük ile tarayan ve fulltext database anlayışı ile arşivleyen özel yazılımı sayesinde, sadece haber niteliği olan kupürleri özel bir 'Basın Dosyası' şeklinde derler. En yüksek tiraja sahip gazetelerin 'elektronik göz' ile anında tarandığı DS Media Express Service'de, kupür ile ilgili yayın, tarih, sayfa, bölüm ve başlık gibi bilgilerin yanı sıra küpürün orijinal gazete sayfasındaki konumunu gösteren bir de dia yer alıyor.

 
Digital Services Media
info@dsmedia.com.tr

Kırkpınar Sokak, 17/1 Çankaya 06690 Ankara
Telefon: +9 (0312) 440 06 91 Faks: +9 (0312) 43818 31
SANAL HABER MERKEZİ
newsdesk@milimetre.com

Milimetre Sınırsız Yazılım Çözümleri
Telefon: +9 (0212) 219 52 62 (PBX)