logokartsis.gif (5736 bytes) MULTIMEDIA RELEASE

mmrcam.gif (1010 bytes)

mmrvtr.gif (974 bytes)

mmrear.gif (1000 bytes)

Kart-Sis, şirketler için 'özel postane' kuruyor...
Yüksek adetlerde postalama konusunda teknoloji geliştiren PFE, gönderilecek dokümanı el değmeden basıp katlayan, adresleyip zarflayan hybrid ürünü MailPrinter'ı tanıttı.

Türkiye'de Kart-Sis tarafından temsil edilen ve güçlü bir katlayıcı ile dakikada 18 sayfa basabilen yazıcıdan oluşan MailPrinter, özellikle yüksek adetlerde ve sürekli posta gönderen kuruluşlara tek üründen oluşan 'özel postane' çözümü sunuyor.

Postalama teknolojileri konusunda Türkiye'nin pazar lideri olan Kart-Sis, kendi ortamında doküman postalayan şirketler için özel olarak geliştirilen yeni hybrid ürün MailPrinter'ı tanıttı. Güçlü bir katlayıcı ile hızlı bir yazıcının bileşimi olan MailPrinter, her şirkete  özel bir postane kurma avantajı sağlıyor.

Türkiye'de Kart-Sis tarafından temsil edilen ve postalama teknolojisinde dünya lideri olan PFE tarafından geliştirilen MailPrinter, her tür postalama işleminin üstesinden geliyor. MailPrinter, zarflanmış olsun veya olmasın tüm dökümanları hızlı ve verimli bir şekilde kontrol altında tutuyor. Hazırlanan dökümanı yazdırmak istediğinizde ekrandaki opsiyonlardan seçim yaparak çıktı kutusuna gönderiyor veya on-line olarak zarflıyor. Kullanımı son derece kolay olan ve Windows altında kendi özel sürücüsü ile çalışan MailPrinter, özellikle adresleme konusunda pek çok seçenek sunuyor. Kullanılacak zarfa göre adres bilgilerini doğrudan dokümana ya da zarfın üstüne basabiliyor. Adres bulma, yazma ve adreslenmiş zarf üretme özelliğine sahip tek ürün olan MailPrinter, gönderilecek dokümanın eki olup olmadığını denetlemesinin yanı sıra bunları araya koyma ve katlayarak zarfa yerleştirme konularında da rakip tanımıyor.

Postalanacak dokümanı tek tuşla basan, katlayan ve zarflayan MailPrinter, özellikle özel mektuplar, faturalar, hesap dökümleri gibi kişiye özel bilgiyi gözlerden uzak tutuyor. Zarfa adres bilgisi dışında isteğe bağlı olarak logo da basabilen MailPrinter, kullanıcıya Kyocera FS 37004+ yazıcı ile sunuluyor ve Kyocera 1700 ve 3700 serilerini destekliyor. Toplam 5 sayfaya kadar 'Z' katlama yapabilen ve 1,5 mm kalınlıkta dokümanı zarflayabilen MailPrinter, ağ ortamında çalışma özelliği ile dikkat çekiyor.

pfe01.jpg (6747 bytes)  MailPrinter dünya postalama teknolojisindeki gelişimin son ürünü olarak dikkat çekiyor. Kullanım kolaylığı ve işleme hızı ile şirkete özel postane olma niteliği taşıyan bu hybrid ürün, yüksek kapasiteli bir katlama  ünitesi ile Kyocera yazıcının mükemmel bileşiminden oluşuyor.
AYRINTILI BİLGİ:
Kart-Sis Kart Sistemleri Ticaret AŞ
Tülün Çakmak, Halkla İlişkiler Müdürü
Telefon: +9 (0 212) 275 19 77
SANAL HABER MERKEZİ
newsdesk@milimetre.com

Milimetre Sınırsız Yazılım Çözümleri
Telefon: +9 (0 212) 219 52 62 (PBX)