logokartsis.gif (5736 bytes) MULTIMEDIA RELEASE
 

 

mmrcam.gif (1010 bytes)

mmrvtr.gif (974 bytes)

mmrear.gif (1000 bytes)

 

Kart-Sis'ten 'yeni kuşak' renkli kart yazıcısı...

Kişiselleştirilmiş plastik kart endüstrisinde 16 milyon rengi bir karta sığdıran TruImage teknolojisini geliştiren Datacard®, 'yeni kuşak' ürünü ImageCard® HiFX™  kart yazıcısını tanıttı.

Kenardan kenara baskı alanına sahip, yüksek çözünülürlüğü ile dikkat çeken ve matbaa kalitesinde çıktı veren Datacard® ImageCard® HiFX™, gelecek yüzyılın baskı teknolojisini bugünden yakaladı.

Kişiselleştirilmiş kart hazırlama ve ekipman sağlama konularında Türkiye'nin pazar lideri olan Kart-Sis, matbaa kalitesinde baskı yapan ve 16 milyondan fazla renk desteği veren Datacard® ImageCard® HiFX™  kart yazıcılarını tanıttı. Tam renkli plastik kart basımı konusunda yeni bir dönem açan ve yüksek çözünürlüklü baskı özelliği ile dikkat çeken Datacard® ImageCard® HiFX™ , bugünden gelecek yüzyılın kart baskı teknolojisini geliştirdi.

Türkiye'de Kart-Sis tarafından temsil edilen Datacard®, 'yeni kuşak' ürünü ImageCard® HiFX™ ile kişiselleştirilmiş kart baskısı endüstrisinde yeni bir benchmark yarattı. ImageCard® HiFX™ dünya lansmanında konuşan Datacard® Group şirketi Credentia Genel Müdürü Eric Freudenheim, bu teknolojinin özellikle ehliyet ve kimlik kartı gibi fotoğraf kullanımı gerekteren uygulamalarda yeni bir dönem açtığını belirtti. Geliştirilen ImageCard® HiFX™ ile sunulan avantajın 16 milyon renk ile sınırlı kalmadığını söyleyen Genel Müdür Freudenheim, "bu yeni kuşak yazıcı ile kişisel bilgilerin saklandığı akıllı kart/smart card ve proximity gibi bir çok farklı uygulamaya da olanak veriyoruz" dedi.

Kişiselleştirilmiş kart basımı endütrisindeki 'geleneksel teknoloji' ile yazıcı ancak doğrudan kartın üstüne baskı yapabiliyor. Gelecek yüzyılın ürünü kabul edilen ImageCard® HiFX™  yazıcı ise çok daha detaylı ve yüksek kaliteli görüntüyü önce tam renkli bir transfer filmine basıyor, sonra basınç ve ısı ile matbaa kalitesinde hazırlanan bu kusursuz filmi doğrudan plastik kartın üzerine yapıştırıyor. Bu teknoloji ile kartın üzerinde kötü niyetli değişiklik yapılması olasılığı da bütünüyle ortadan kalkıyor.

hifx.jpg (6378 bytes)  hifxid1.jpg (19033 bytes)
AYRINTILI BİLGİ:
Kart-Sis Kart Sistemleri AŞ
Tülün Çakmak, Halkla İlişkiler Müdürü
Telefon: +9 (0 212) 275 19 77
SANAL HABER MERKEZİ
newsdesk@milimetre.com

Milimetre Sınırsız Yazılım Çözümleri
Telefon: +9 (0 212) 219 52 62 (PBX)