logokartsis.gif (5736 bytes) MULTIMEDIA RELEASE
 

 

mmrcam.gif (1010 bytes)

mmrvtr.gif (974 bytes)

mmrear.gif (1000 bytes)

Beşiktaşlılar'dan Kart-Sis’e teknoloji notu; 10

1965 Beşiktaşlılar Cemiyeti, ilk Genel Kurultay'da teknolojiye yatırım yaptı ve delegelere 2000 yılının anlayışı ile 'anında' hazırlanan kimlik kartları verdi.

Genel Kurultay'da güvenlik nedeni ile 'delegeye özel' olarak hazırlanan kartlar için bu alanda Türkiye'nin en büyük pazar payına sahip olan Kart-Sis ile işbirliği yapan Beşiktaşlılar, 'daha iyi bir Beşiktaş' yaratmak için bir ilke imza attı.

İlk Genel Kurultayı'nı gerçekleştiren 1965 Beşiktaşlılar Cemiyeti, geleceğin yöneticilerini seçmek için geleceğin teknolojisini kullandı. Kart kişiselleştirme ve postalama sistemlerinde Türkiye'nin bir numaralı kuruluşu olan Kart-Sis ile işbirliği yapan 1965 Beşiktaşlılar Cemiyeti, oy kullanacak delegelere Y2K teknolojisi ile 'anında' hazırlanan özel kimlik kartları verdi.

I. Beşiktaşlılar Kurultayı, 1965 Beşiktaşlılar Cemiyeti'nin katkılarıyla Lütfü Kırdar Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Teması "21. Yüzyılda çağdaş Beşiktaş" olan Genel Kurultay öncesinde Türk spor dünyası için çok yeni bir uygulama yapıldı. Kart-Sis ile işbirliğine giden 1965 Beşiktaşlılar Cemiyetii, bu amaçla herkes için özel bir kimlik kartı hazırladı. Kurultay'a katılan tüm davetliler, Kart-Sis'in distribütörlüğünü yürüttüğü Datacard firmasının ImageCard kart baskı sistemleri serisi ile Kurultay boyunca geçerli olan kimlik kartlarını aldı. İlk güvenlik kontrolünü bu kartlar ile geçen üye ve delegeler, bu kartları kullanarak Kurultay salonuna girebildiler. Termal baskı tekniği ile Kart-Sis tarafından hazırlanan delege kartları, geleceğin Beşiktaşı'nı Y2K teknolojisi ile buluşturdu.

Hızlılık, verimlilik ve güvenilirliğin önem kazandığı orta hacimli kart basım uygulamaları için geliştirilen ImageCard teknolojisi ile kimlik kartının tek tarafına ya da her iki tarafına, isteğe bağlı olarak çok renkli veya tek renkli baskı yapılabiliyor. ImageCard teknolojisi sayesinde saatte 100-440 arasında değişen adetlerde basılabilen kartlar, meraklıları tarafından kolleksiyonlara katılabiliyor veya hatıra olarak saklanabiliyor.

bjkcard.jpg (8417 bytes)
kartsisdesk.jpg (56730 bytes)
AYRINTILI BİLGİ:
Kart-Sis Kart Sistemleri AŞ
Tülün Çakmak, Halkla İlişkiler Müdürü
Telefon: +9 (0 212) 275 19 77
SANAL HABER MERKEZİ
newsdesk@milimetre.com

Milimetre Sınırsız Yazılım Çözümleri
Telefon: +9 (0 212) 219 52 62 (PBX)